Brak podjazdów dla wózków przy ul. Prof. Jana Królewskiego Szczecinie

Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Zapytanie
Data wpływu: 2015/01/14 13:00:00
Interpelujący Radni: Kopeć Maciej Stanisław PiS

W związku z uwagami mieszkańców ul. Kormoranów przekazanych przez radę Osiedla Żelechowa dotyczącymi braku podjazdów dla wózków przy ul. Prof. Jana Królewskiego zwracam się z pytaniem czy i jakie działania zostały lub zostaną podjęte w tej sprawie?

Odpowiedź:
Wydział merytoryczny: Wydział Inwestycji Miejskich
Odpowiadający: Zastępca Prezydenta Krzysztof Soska
Data odpowiedzi: 2015/01/21
Czy odpowiedź udzielona w terminie: Tak

„W odpowiedzi na Pana zapytanie z dnia 13.01.2015r. w sprawie podjazdów dla wózków przy ul. Prof. Jana Królewskiego uprzejmie informuję, że w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Trasy Północnej etap II wraz z dojazdem przez ul. Łączną” wybudowane zostały w pasie drogowym, schody terenowe stanowiące dojścia z osiedla mieszkaniowego przy ul. Kormoranów do ul. Prof. Jana Królewskiego w trzech lokalizacjach tj. w hm 0+37,00 ; hm 1+26,50 ; hm 3+11,30.

Rozwiązania projektowe schodów zostały uzgodnione z zarządca drogi tj. z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego. Z uwagi na znaczą różnicę wysokości terenu pomiędzy nowo wybudowaną ulicą , a terenem od strony osiedla mieszkaniowego , podjazd dla wózków został zaprojektowany i wybudowany tylko w lokalizacji km 3+11,30.”

Share Button

Dodaj komentarz